Najem długookresowy

Mieszkania:

Mieszkanie 5 (kawalerka)

Kuchnia: aneks
Cena: 950 zł/m-c
Opis:
Kawalerka jednopokojowa z aneksem kuchennym i z samodzielną łazienką. Ładna, ciekawie wyposażona, czysta i wygodna. Wyposażona w m. inn. rozkładaną 2 osobową sofę, szafę oraz półki na ubrania, biurko, żelazko. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, pojedyńczą kuchenkę indukcyjną, czajnik elektryczny. Łazienka z pralką i małą wanną. Stały dostęp do internetu. TV kablowa. Możliwość korzystania z ogrodu. Miesce na grilla i stól na odrodzie. Tylko 25 minut spacerem do urokliwej plaży w Orłowie. (Najpiękniejsza i najbardziej romantyczna Gdyńska plaża była licznie wykorzystywana jako kadr w polskich filmach). Idealne miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania Trójmiasta. Niedaleko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, z bardzo dogodnymi i częstymi połączeniami na terenie Trójmiasta. W pobliżu Plac Górnośląski z lokalnym rynkiem czynnym 6 razy w tygodniu, z super zaopatrzeniem w świeżutkie produkty. Internet bezprzewodowy oraz telewizja kablowa. Więcej mieszkań do wynajęcia w tym samym budynku. Bez zwierząt
Bez dodatkowego czynszu do wspólnoty, dochodzą tylko opłaty licznikowe- ok. 120 zł. Internet i TV bez opłat. Kaucja 1,5 miesięczna, zwrotna, po zakończeniu umowy. W celu uzyskania szczegółowych informacji o warunkach prosimy o kontakt emailowy: najemca@gmail.com lub telefoniczny: +48506106483.
Adres: Gdynia, Mały Kack, Sochaczewska 16a

Mieszkanie 2a - 2 pokoje z balkonem

Kuchnia: zamknięta
Cena: 1400 zł/miesiąc
Dostępność: dostepne od 20/08/2015
Opis:
Bardzo jasny i słoneczny 2 pokojowy apartament z balkonem, o atrakcyjnej lokalizacji z widokiem na panoramę Gdyni. Idealny dla 2ch osób, ale z możliwością dla 3ch osób. Położony na 1szym piętrze: -przytulna sypialnia z przestronnym 2 osobowym łóżkiem; -duży pokój dzienny jasny i słoneczny z wyjściem na balkon, wyposażony m. inn w bardzo wygodną kanapę; -kuchnia ze stołem jadalnym i pełnym wyposażeniem; -łazienka z wanną i pralką; -przedpokój z szafami etc. W całości nowe, ładne wyposażenie, bardzo ciekawe. Możliwość korzystania z ogrodu. Miesce na grilla i stół na ogrodzie. Parkowanie na posesji. 25 minut spacerem do urokliwej plaży w Orłowie. (Najpiękniejsza i najbardziej romantyczna Gdyńska plaża była licznie wykorzystywana jako kadr w polskich filmach.) Idealne jako baza wypadowa do zwiedzania Trójmiasta. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, z bardzo dogodnymi i częstymi połączeniami na terenie Trójmiasta. W pobliżu Plac Górnośląski z lokalnym rynkiem czynnym 6 razy w tygodniu, z super zaopatrzeniem w świeżutkie produkty. Internet bezprzewodowy oraz telewizja kablowa. Więcej mieszkań do wynajęcia w tym samym budynku.
Bez dodatkowego czynszu do wspólnoty, dochodzą tylko opłaty licznikowe- ok.250 zł (poza sezonem) -ok.450 zł (w sezonie grzewczym). Internet i TV bez opłat. Kaucja 1,5 miesięczna, zwrotna, po zakończeniu umowy. Bez zwierząt. W celu uzyskania szczegółowych informacji o warunkach prosimy o kontakt emailowy: najemca@gmail.com lub telefoniczny: + 48506106483.
Adres: Gdynia, Mały Kack, Sochaczewska 16a

Mieszkanie 3 - 2 pokoje

Kuchnia: otwarta
Cena: 1200 zł/mc
Dostępność: niedostepne
Opis:
Bardzo jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z widokiem na panoramę Gdyni. 2 piętro: - sypialnia z przestronnym 2 osobowym łóżkiem; - pokój z aneksem kuchennym jasny i słoneczny, wyposażony m. inn. w rozkładany skórzany narożnik; - część kuchenna ze stołem jadalnym i pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka z piekarnikiem), łazienka z wanną i pralką; - szafy w przedpokoju etc. W całości nowe, ładne wyposażenie, bardzo ciekawe. Możliwość korzystania z ogrodu. Miesce na grilla i stół na ogrodzie. 25 minut spacerem do urokliwej plaży w Orłowie. (Najpiękniejsza i najbardziej romantyczna Gdyńska plaża była licznie wykorzystywana jako kadr w polskich filmach.) Idealne jako baza wypadowa do zwiedzania Trójmiasta. Niedaleko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, z bardzo dogodnymi i częstymi połączeniami na terenie Trójmiasta. W pobliżu Plac Górnośląski z lokalnym rynkiem czynnym 6 razy w tygodniu, z super zaopatrzeniem w świeżutkie produkty. Internet bezprzewodowy oraz telewizja kablowa. Do czynszu dochodzą tylko opłaty licznikowe: woda, prąd, gaz i dodatkowo śmieci (ok 200 zł poza sezonem grzewczym i 400 zł w sezonie grzewczym). Internet i TV bez opłat. Kaucja 1,5 miesięczna, zwrotna. Więcej mieszkań do wynajęcia w tym samym budynku. Bez zwierząt. W celu uzyskania szczegółowych informacji o warunkach pobytu prosimy o kontakt emailowy: najemca@gmail.com lub telefoniczny: + 48506106483.
Adres: Gdynia, Mały Kack, Sochaczewska 16a

Copyright © 2012 C. Juszczak